شماره خبر : 1987               تاریخ خبر :يکشنبه 26 آبان1392


نشست «کمال علمي و عملي انسان در قرآن و عرفان» برگزار مي‌شود

نشست تخصصی «کمال علمی و عملی انسان در قرآن و عرفان» با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی‌پور فردا در دانشکده علوم و فنون قرآن برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، نشست تخصصی «کمال علمی و عملی انسان در قرآن و عرفان» از سلسله نشست‌های جشنواره ملی ملکوت، فردا دوشنبه 27 آبان‌ماه در دانشکده علوم و فنون قرآن برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، این نشست که دومین نشست از این سلسله نشست‌های جشنواره ملی ملکوت است، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی‌پور، از اعضای هیئت بنید علوم وحیانی إسراء، ساعت 15 تا 17 در سالن دانشکده علوم و فنون قرآن، واقع در خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخائی، روبروی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که 10 نشست علمی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور در چارچوب جشنواره ملکوت در دستور کار دبیرخانه این جشنواره قرار گرفته است.

یادآور می‌شود، جشنواره ملی ملکوت در بخش‌هایی چون مسابقه مکاتبه‌ای، اینترنتی، پیامکی، وبلاگ‌نویسی، خلاصه‌نویسی، مقاله‌نویسی (مقاله علمی ـ پژوهشی و پوستر مقاله) به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و با همکاری مرکز نشر بین‌المللی إسراء در حال برگزاری است

نام کاربری(کد ملی) :

کلمه عبور :ویرایش اطلاعات
رمز خود را فراموش کرده ام؟
دریافت سوالات و پیشنهادات
سوالات متداول
تعداد آراء نظرسنجی : 1930
ميزان رضايتمندي شما از کدام بخش جشنواره بيشتر است؟
نتیجه نظرسنجی